Je slušné se představit, takže...

Jmenuji se Marie Bezděková, ale všichni mi říkají Majka.

Narodila jsem se v roce 1984, žiju v Praze a původně jsem se živila jako novinářka - momentálně jsem ale na mateřské dovolené. A proč výroba náušnic? Už od dětství se ráda věnuji kreativním činnostem - chodila jsem na několik kurzů kreslení a rodiče mě často vídali, jak sedím u stolu a tvořím šperky z korálků nebo nejrůznější dekorace. Moje záliba mě postupně dovedla až k vytvoření e-shopu, na který jste právě zavítali - a právě díky ní teď čtete i tyto řádky. 

V posledních letech jsem si vyzkoušela výrobu náramků, náušnic z křišťálové pryskyřice nebo záložek do knížek. To, co mě ale bavilo nejvíc, a za čím jsem si opravdu chtěla jít, byly náušnice s originálními motivy, které najdete na těchto stránkách.

Všechny vyrábím ručně a s láskou a každý pár náušnic je originál. K tvoření používám pouze kvalitní komponenty od prověřených prodejců a snažím se každému zákazníkovi vyjít vstříc, pokud má jakékoli individuální přání. Pokud tedy toužíte po konkrétní podobě náušnic, neváhejte se na mě obrátit, určitě se spolu domluvíme.

Mít svůj vlastní e-shop je jedním z mých splněných snů, a proto vždy udělám maximum pro to, abyste byli s mými výrobky i mým přístupem spokojení.

Těším se na vaši objednávku 😉 

 

 

125901487_1300885503579418_7732712767772374319_n