Je slušné se představit, takže...
Jmenuji se Marie Bezděková, ale všichni mi říkají Majka.

Narodila jsem se v roce 1984, žiju v Praze a živím se jako redaktorka. Proč tedy zrovna náušnice a náramky? Už od dětství ses ráda věnuji kreativním činnostem - chodila jsem na několik kurzů kreslení a rodiče mě často vídali, jak sedím u stolu a tvořím šperky z korálků nebo nejrůznější dekorace. Moje záliba mě postupně dovedla až k vytvoření e-shopu, na který jste právě zavítali - a právě díky ní teď čtete i tyto řádky. 

V posledních letech jsem se zaměřila především na tvorbu náušnic z křišťálové pryskyřice. Protože se ráda řídím heslem, že v jednoduchosti je krása, nedávno jsem přidala i jemné a decentní macrame náramky, které se staly módním hitem.

Všechny výrobky, které tu najdete, jsou tvořené ručně a s láskou a každý z nich je originál. Používám pouze kvalitní komponenty od prověřených prodejců a snažím se každému zákazníkovi vyjít vstříc, pokud má jakékoli individuální přání. Pokud tedy toužíte po konkrétní podobě náušnic nebo náramku, neváhejte se na mě obrátit, určitě se spolu domluvíme.

Mít svůj vlastní e-shop je jedním z mých splněných snů, a proto vždy udělám maximum pro to, abyste byli s mými výrobky i mým přístupem spokojení.

Těším se na vaši objednávku 😉 

 

 

125901487_1300885503579418_7732712767772374319_n