Platba

Po odeslání objednávky Vám přijde e-mail s potvrzením a informací o tom, že čekám na platbu. Prosím o zaplacení částky do 3 pracovních dnů od obdržení tohoto e-mailu, jinak si vyhrazuji právo na odstoupení od smlouvy podle Obchodních podmínek.

Poštovné

Své výrobky posílám doporučeně a zrychleně Českou poštou. Od toho se také odvíjí cena dopravy: 70 Kč, která se automaticky přičítá v posledním kroku Vaší objednávky. V případě větší objednávky posílám výrobky v krabičce (případně dárkovém balení na přání), takže cena balení a dopravy pak může být vyšší (na všem se s Vámi ráda domluvím).

Doprava

Pokud je výrobek skladem, odesílám ho do 3 dnů od přijetí platby na účet. Jestliže ho potřebujete dříve, napište mi prosím na e-mail: info@mayadesign.eu.

Zásilka obvykle bývá doručena do 2 - 3 pracovních dnů po odeslání, ale termín bohužel nemůžu garantovat - vše je od chvíle podání zásilky v rukou pošty 🙂 V závěrečném e-mailu s fakturou, který ode mě dostanete, ale najdete i číslo zásilky pro její sledování.

Pokud Vás pošťák nezastihne, bude balíček uložen na nejbližší poště. V případě jakýchkoli dotazů na doručení nebo změnu doručení zásilky, prosím, kontaktujte přímo Českou poštu na telefonu (+420) 840 111 244 nebo na e-mailu info@cpost.cz.

Informace o balení zásilek

Zásilky posílám bezpečně zabalené v bublinkové obálce. Součástí každého šperku je designová kartička s logem mého e-shopu. Ke každé zásilce dávám drobný dáreček pro radost 🙂