Rychlá platba přes QR kód

Po odeslání objednávky Vám přijde e-mail s potvrzením a fakturou, jejíž součástí je QR kód pro rychlou platbu přes účet. Prosím o zaplacení částky do konce její splatnosti, jinak si vyhrazuji právo na odstoupení od smlouvy podle Obchodních podmínek.

Poštovné

Své výrobky posílám přes zásilkovnu. Od toho se také odvíjí cena dopravy: 79 Kč, která se automaticky přičítá v posledním kroku Vaší objednávky. V případě větší objednávky posílám výrobky v krabičce (případně dárkovém balení na přání), takže cena balení a dopravy pak může být vyšší (na všem se s Vámi ráda domluvím).

Doprava

Pokud je výrobek skladem, odesílám ho do 3 dnů od přijetí platby na účet. Jestliže ho potřebujete dříve, napište mi prosím na e-mail: info@mayadesign.eu.

Zásilka obvykle bývá doručena do 2 - 3 pracovních dnů po odeslání, ale termín bohužel nemůžu garantovat - vše je od chvíle podání balíčku v rukou zásilkovny 🙂 

Informace o balení zásilek

Zásilky posílám bezpečně zabalené v bublinkové obálce. Součástí každého šperku je designová kartička s logem mého e-shopu. Ke každé zásilce dávám drobný dáreček pro radost 🙂