Náušnice s motivy

Základem náušnic jsou takzvané puzety (náušnicová lůžka) z hypoalergenní chirurgické oceli. Lůžka mají vnější průměr 12 mm, vnitřní 10 mm, což je univerzální velikost, která sluší každému 🙂

Každý pár zdobí originální motivy, navržené a vybrané pečlivě tak, aby uspokojily i toho nejnáročnějšího zákazníka. Můžete si vybrat z široké škály motivů od květinových přes kávové až po komiksové.

Moje cesta k finální podobě náušnic nebyla snadná a několikrát jsem měla dokonce pocit, že s výrobou skončím. Vzdát jsem se ale nechtěla - to není můj styl 🙂 Díky tomu se mi po sérii pokusů a omylů podařilo navrhnout a vyrobit náušnice, které jsou opravdu odolné. Své know-how si samozřejmě nechám pro sebe, ale alespoň něco ze způsobu výroby náušnic vám prozradit můžu.

Motivy si tisknu sama a používám při tom vysoce kvalitní fotopapír. Samotné obrázky lepím do náušnicových lůžek pomocí speciálního lepidla, jiným lepidlem pak na motivy lepím skleněné kabošony. Ty hladce zapadnou do lůžka, takže nehrozí jejich odlepení ani ztráta.

Motivy navrhuji a vybírám podle svého vkusu, samozřejmě se ale nebráním výrobě náušnic s obrázkem podle vašeho přání 🙂

Zlaté třpytivé náušnice z pryskyřice.
Zlaté třpytivé náušnice z pryskyřice.
Náušnice z pryskyřice imitují sklo.
Náušnice z pryskyřice imitují sklo.